Компанія "Панорама"

图片1(001).jpg

AOKELIYA сантехніки Co. Ltd знаходить в Pinghu технології санітарно-технічного центру, Китай, південь якого Hang Zhou Gulf, на сході міста Шанхай. Це сучасне технологічне підприємство. З моменту заснування компанія синцізує технології та мистецтво, спеціалізується на виробництві та реалізації продуктів серії "AOKELIYA", таких як душова кабіна, душова кабіна, масажна ванна, класична ванна тощо. Продукти продаються по всьому світу.


Якість продукції є корінням компанії, досконалість - єдиний стандарт. І принципом компанії є пошук якості та технології. Щоб гарантувати якість, компанія керує повною системою управління якістю та суворою системою управління, а компанія отримує сертифікати ISO9001, 14000 та CE. Компанія завжди використовує продукти, які мають популярний дизайн та розкішний вигляд, щоб відповідати ринкам. І завжди пропонуємо гарні продукти та послуги післяпродажного обслуговування для закордонних клієнтів. Наша компанія має 15000 квадратних метрів землі, а наша майстерня - 18000 квадратних метрів.


AOKELIYA сантехніки Co. LTD завжди виконує наступний принцип: гарна якість, хороший сервіс та технологічні нововведення. Або підприємство продовжує розширювати та вдосконалювати свій асортимент продуктів і функцій, щоб дати нашим клієнтам більше вибору та задоволень.


Наша честь


Філософія компанії
Місія AOKELAI: постійно розвиватися, прагнути до досконалості.
Віра AOKELAI: створити вигоду, повернути суспільству.